Reo.pl z nagrodą Zielone Serce. Relacja z wydarzenia

2024-06-10

W ostatni dzień lutego w Warszawie jako jedyni mieliśmy przyjemność odebrać wyróżnienie w kategorii specjalnej - Zielone Serce WPROST.


W ostatni dzień lutego w Warszawie jako jedyni mieliśmy przyjemność odebrać wyróżnienie w kategorii specjalnej - Zielone Serce WPROST. To nagroda, którą Kapituła konkursu przyznaje firmom oraz inicjatywom działającym na rzecz zrównoważonego rozwoju w sposób szczególnie innowacyjny i przełomowy. W tym roku Zielone Serce odebrał wiceprezes zarządu Reo.pl – Grzegorz Tomasik.

Korzystanie z energii dotyczy każdego z nas – prywatnie i biznesowo. – podkreślił ekspert podczas przemówienia. Warto sięgać po nią w sposób świadomy i wybierać tę w „zielonym kolorze”. Jako że obecne procedury związane z zakupem energii są dość skomplikowane, Platforma Reo.pl powstała po to, by procesy automatyzować, upraszczać, a Klientom biznesowym oferować możliwość sprzedaży oraz zakupu w 100% zielonej energii w sposób prosty, szybki i bardzo przejrzysty, z minimum formalności.

Platforma Reo.pl została doceniona przez Kapitułę za stworzenie nowatorskiego rozwiązania odpowiadającego na bieżące oczekiwania przedsiębiorców, którzy w obliczu regulacji ESG i potrzeb optymalizacji budżetowych szukają alternatywnych rozwiązań. Z powodzeniem znajdują je właśnie na Platformie Reo.pl.  

Nr KRS : 0000953880, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, ;XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Wysokość kapitału; zakładowego: 490 000,00 zł;
NIP: 5213956475, REGON: 521277758