Ekoporady

Ekoporady

Jakie są zagrożenia środowiska naturalnego i co możemy z tym zrobić? Przegląd

Międzynarodowe organizacje od lat zwracają uwagę na zagrożenia środowiskowe. Niestety w pogoni za zyskiem przedsiębiorstwa coraz intensywniej i bardziej agresywnie ingerują w otaczający nas świat. Czy Twoja firma może zrobić coś, aby walczyć z zagrożeniami środowiska naturalnego?

Ekoporady

Wady i zalety energii wiatrowej - kompendium wiedzy

Elektrownie wiatrowe to coraz częstszy element naszego krajobrazu. Nic dziwnego, to ekonomiczny i ekologiczny sposób wytwarzania energii elektrycznej. Warto jednak się zastanowić, nad plusami i minusami takiego rozwiązania. Oto kompendium, w którym znajdziesz wszystkie wady i zalety energii wiatrowej.

Ekoporady

Alternatywne źródła energii - co warto o nich wiedzieć?

Wykorzystanie energii elektrycznej ma kluczowe znaczenie dla firm i użytkowników indywidualnych. W miarę wyczerpywania się naturalnych złóż surowców coraz więcej mówi się o alternatywnych źródłach energii. Co to takiego i jak je wykorzystać ?

Ekoporady

Transformacja energetyczna - jakie korzyści może przynieść dla Twojego biznesu?

O tym, że przedsiębiorstwa powinny stopniowo wkraczać na „zieloną drogę”, mówi się od lat. Zagadnienie to zyskało szczególnie duży rozgłos w kontekście dyrektyw CSRD. Co to jest transformacja energetyczna przedsiębiorstwa i dlaczego się opłaca?

Ekoporady

Jak obniżyć rachunek za prąd w firmie? 7 sprawdzonych sposobów na niższe rachunki

Wydatki związane z energią elektryczną to jeden z głównych kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Są szczególnie wysokie w biznesie bazującym na ciągłej pracy urządzeń elektrycznych. Jak płacić mniej za prąd w firmie?

Nr KRS : 0000953880, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, ;XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Wysokość kapitału; zakładowego: 490 000,00 zł;
NIP: 5213956475, REGON: 521277758