Kontakt

Czy zastanawiasz się, jak zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Czas na zmianę dostawcy energii elektrycznej. Reo.pl to korzystne warunki, profesjonalna obsługa i transparentność współpracy.

Adres korespondencyjny

Reo.pl Sp. z o.o.
ul. Gotarda 9
02-683 Warszawa
tel. + 48 22 548 48 29
e-mail: sprzedaz@reo.pl

Dane spółki

Nr KRS : 0000953880, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego: 490 000,00 zł, NIP: 5213956475, REGON: 521277758.

Szybkie odpowiedzi

1. Załóż swoje konto na Reo.pl. Kliknij „Zarejestruj się” i przejdź do formularza. Wypełnij wszystkie wymagane pola, zapoznaj się z regulaminem i zatwierdź odpowiednie zgody. Wyślij formularz rejestracyjny. Na twój adres mailowy, podany przy rejestracji przyślemy link aktywacyjny. Kliknij na link w mailu i przejdź do Reo.pl. (jeśli nie możesz znaleźć maila z linkiem aktywacyjnym w swojej skrzynce, sprawdź czy nie trafił on do spamu).

 

 

2. Jeśli masz już konto na Reo.pl. zaloguj się używając maila i hasła podanego przy rejestracji konta. Jeśli nie pamiętasz hasła skorzystaj z opcji „Zapomniałeś hasła” aby otrzymać link do zmiany hasła na adres mailowy podany przy rejestracji. W razie problemów z logowaniem skontaktuj się z naszym Zespołem za pośrednictwem ogólnego formularza kontaktowego na stronie „Kontakt”.


 

3. Jeśli zalogowałeś się na stronie Reo.pl, masz już dostęp do ofert i możesz wystawić swoje oferty. W panelu "Moje konto" widoczne są wszystkie zarezerwowane i wystawione oferty. Sprawdź klikając w menu głównym na „Moje konto”. 

4. W panelu „Moje Konto” prezentowane są wszystkie oferty, które zarezerwowałeś oraz te, które wystawiłeś. 


 

5. Wystawioną ofertę możesz edytować i zmieniać w zależności od potrzeb i sytuacji rynkowej pod warunkiem, że inny klient nie zarezerwuje jej wcześniej.


 

6. W panelu „Moje konto” masz możliwość zmiany hasła, sprawdzenia swoich danych, możesz również wylogować się. 

7. Jeśli chcesz kupić energię elektryczną (jesteś odbiorcą), wejdź na zakładkę "Kup energię" i wybierz jedną lub kilka ofert z tabeli wytwórców. Naciśnięcie „Zarezerwuj” – otwiera moduł z opcją wyboru ilości wolumenu (MWh) danej oferty. Po wpisaniu wolumenu i zatwierdzeniu, otrzymujesz podsumowanie rezerwacji. Nasz Zespół skontaktuje się z tobą, aby podpisać umowę i dopełnić wszelkich formalności.


 

8. Jesteś odbiorcą i nie znalazłeś oferty kupna u wytwórców? Możesz wystawić swoją ofertę na zakup energii elektrycznej. Wybierz „+Dodaj swoją ofertę” i zdefiniuj swoje potrzeby – uzupełnij wolumen, termin kontraktu, rodzaj energii i cenę za jaką chcesz kupować energię. Twoja oferta pojawi się w tabeli dla wytwórców- „Sprzedaj energię” oraz w panelu „Moje konto”. Jeśli oferta zostanie zarezerwowana przez wytwórcę, skontaktujemy się z tobą aby podpisać umowę i dopełnić wszelkich formalności.


 

9. Jeśli chcesz sprzedać energię, (jesteś wytwórcą  lub prosumentem), wejdź w zakładkę "Sprzedaj energię" i wybierz jedną lub kilka ofert z tabeli odbiorców. Naciśnięcie „Zarezerwuj” – otwiera moduł z opcją wyboru ilości wolumenu (MWh) danej oferty. Po wpisaniu wolumenu i zatwierdzeniu otrzymujesz podsumowanie rezerwacji. Nasz Zespół skontaktuje się z tobą, aby podpisać umowę i dopełnić wszelkich formalności.


10. Jesteś wytwórcą lub prosumentem i nie znalazłeś oferty sprzedaży u odbiorców? Możesz wystawić swoją ofertę na sprzedaż energii elektrycznej. Wybierz „Dodaj swoją ofertę” i zdefiniuj możliwości wytwórcze – uzupełnij wolumen, termin kontraktu, rodzaj energii i cenę za jaką chcesz sprzedać energię. Twoja oferta pojawi się w tabeli dla odbiorców - „Kup energię” oraz w panelu „Moje konto”. Jeśli oferta zostanie zarezerwowana przez odbiorcę, skontaktujemy się z tobą aby podpisać umowę i dopełnić wszelkich formalności.


 

11. Wystawianie własnych ofert, rezerwacje istniejących, zmiany parametrów własnych ofert są potwierdzane mailowo przez portal Reo.pl.
Przykładowy mail:


 

Nr KRS : 0000953880, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, ;XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Wysokość kapitału; zakładowego: 490 000,00 zł;
NIP: 5213956475, REGON: 521277758