Zapoznaj się z wydarzeniami w naszej firmie

Witamy w Reo.pl

Miło nam poinformować, że dnia 16 lutego 2022 r. rozpoczęła swoją działalność spółka Reo.pl - Rynek Energii Odnawialnej. Powstała ona poprzez wydzielenie ze spółki PGB Dystrybucja Sp. z o.o. zorganizowanej części przedsiębiorstwa, w zakresie obrotu energią elektryczną na rynku hurtowym jak i detalicznym.

Nasz partner Polska Grupa Biogazowa otwiera następne biogazownie

Polska Grupa Biogazowa zakończyła budowę dwóch kolejnych biogazowni. Tym razem w Sierakowie koło Przasnysza oraz w Gubinie.

W Polskiej Grupie Biogazowej powstają następne farmy fotowoltaiczne

W roku 2020/2021 grupa PGB uruchomiła do eksploatacji pierwsze 2 instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 1.452 kWp.

Wigierski Park Narodowy dołączył do Reo.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona Klientów Reo.pl dołączył Wigierski Park Narodowy. Jak zapewne wszyscy wiemy jest to jeden z najpiękniejszych parków w Polsce.

Wdrożenie systemu CRM IT Cube

Miło nam poinformować, że z myślą o potrzebach naszych Klientów i chęcią zapewnienia najwyższych standardów obsługi, wdrożyliśmy w naszej firmie CRM IT Cube.

Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku

Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku kupuje energię elektryczną na reo.pl. To kolejny podmiot, który dołączył w ostatnich dniach do grona naszych Klientów.

Beskid Żywiec

Beskid Żywiec to firma, która od ponad 25 lat zajmuje się m.in. gospodarką odpadami w powiecie żywieckim, dokonując odbioru, segregacji, transportu oraz ich przetwarzania.

Wywiad z prezesem Grzegorzem Tomasikiem

Platforma handlu zieloną energią – już działa wygodna forma obrotu produkcją z OZE - wywiad z Grzegorzem Tomasikiem, wiceprezesem zarządu Reo.pl

Dołącz do Rynku Energii Odnawialnej. Dowiedz się jak zarabiać na energii ze źródeł odnawialnych

Zamów rozmowę z naszym Doradcą

Akceptuję wszystkie zgody.
Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję jej postanowienia
Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa PGB , z siedzibą w Warszawie, ul. Gotarda 9.
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu i realizacji Umowy której Pan/Pani jest stroną.
  3. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą mogły być ujawnione tylko uprawnionym pracownikom Strony oraz podmiotom świadczącym usługi wymagające dostępu do danych osobowych, w tym usługi prawne, finansowe, księgowe i informatyczne oraz podmiotom upoważnionym z mocy prawa.
  4. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu, a Administrator danych nie będzie przekazywał danych osobowych poza europejski obszar gospodarczy.
  5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
W zakresie określonym w pkt. 5) żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres rodo@reo.pl  lub pisemne na adres Grupa PGB, ul. Gotarda 9, 02-683 Warszawa.