Reo.pl i Muffia Bakery - taka współpraca smakuje doskonale!

2023-02-02

Grono klientów Reo.pl powiększyło się o kolejny niezwykle interesujący biznes. Realizacje niestandardowych, autorskich konceptów kulinarnych i prace na zamówienie to specjalność Muffia Bakery...


Grono klientów Reo.pl powiększyło się o kolejny niezwykle interesujący biznes. Realizacje niestandardowych, autorskich konceptów kulinarnych i prace na zamówienie to specjalność Muffia Bakery – firmy działającej od 2005 r. Firma współpracuje z szerokim gronem kawiarni, coffee-shopów, restauracji czy pubów doskonałej jakości, dostarczając ręcznie robione produkty i wypieki.

Jak wszyscy wiemy, w branży gastronomicznej energia to podstawa i ciągłość dostaw energii oraz maksymalnie zoptymalizowane koszty są ważnymi elementami funkcjonowania biznesu. Bez energii nie ma posiłków i wypieków. Każdy produkt Muffia Bakery przygotowywany jest ręcznie, według autorskich receptur – bez półśrodków. Dlatego i w kwestii energii nie chcieliśmy iść na kompromisy – mówi Wojciech Klimczak Muffia Bakery. Zależy nam, by rozwiązania ekologiczne w firmie maksymalizować, stąd wybór zielonego źródła energii był dla nas naturalną koleją rzeczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z reo.pl – podkreśla Wojciech Klimczak.

Umowa z Muffia Bakery została podpisana w sierpniu ubiegłego roku jako kontrakt roczny obejmujący zakup zielonej energii przez Muffia Baker przez cały 2023 r.