Zielone oblicze Ventus Natural & Medical Spa**** Współpraca dla lepszej przyszłości.

2024-06-07

Ventus Natural & Medical Spa** to położony w sercu Mazur hotel, który malownicze krajobrazy i bliskość natury integruje ze swoim działaniem, wpisując się w holistyczno-rekreacyjny charakter miejsca. Kolejnym krokiem na rzecz zrównoważonego rozwoju jest dla obiektu inwestycja w energię ze źródeł odnawialnych. Dzięki współpracy z Reo.pl, hotel Ventus Natural & Medical Spa** zasilany jest zieloną energią. Poznajmy bliżej historię tej współpracy.


Ventus Natural & Medical Spa**** to położony w sercu Mazur hotel, który malownicze krajobrazy i bliskość natury integruje ze swoim działaniem, wpisując się w holistyczno-rekreacyjny charakter miejsca. Kolejnym krokiem na rzecz zrównoważonego rozwoju jest dla obiektu inwestycja w energię ze źródeł odnawialnych. Dzięki współpracy z Reo.pl, hotel Ventus Natural & Medical Spa**** zasilany jest zieloną energią. Poznajmy bliżej historię tej współpracy.

Butikowy  hotel  Ventus Natural & Medical SPA**** położony w Gołdapi na terenie parku uzdrowiskowego tuż nad brzegiem jeziora, to idealna przestrzeń  zarówno dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas jak i szukających błogiego relaksu w strefie SPA. Jest to jedyne na Mazurach uzdrowisko, pośród bajecznych terenów słynących z najczystszego powietrza w Polsce.

Ventus Natural & Medical Spa**** to  nowocześnie wyposażony obiekt, m.in. w salę fitness ,basen, sauny, gabinety odnowy biologicznej , strefę hotelową i pełne zaplecze do organizacji konferencji bądź wydarzeń okolicznościowych, daje kompleksową odpowiedź na potrzeby w zakresie wypoczynku czy organizacji eventów. Do funkcjonowania tak wielopłaszczyznowej inwestycji potrzebna jest energia – zoptymalizowana i ze stabilnych, pewnych źródeł.

Dla Ventus Natural & Medical Spa**** wybór zielonej energii jest naturalnym krokiem w budowaniu świadomej strategii rozwoju tego miejsca – podkreśla właściciel, Sławomir Gołubowicz. – Z mazurskiej natury czerpiemy to, co najlepsze, z jej uroków korzystają nasi Goście. Z ogromną uwagą podchodzimy do kwestii związanych ze zrównoważonym rozwojem, dlatego chcieliśmy, by „Ventus” był jeszcze bardziej zielony. Dzięki współpracy z Reo.pl w bardzo sprawny i prosty sposób zaczęliśmy korzystać z energii ze źródeł odnawialnych. Daje nam to szerokie perspektywy i możliwości w zakresie między innymi wzmacniania wizerunku hotelu nowoczesnego i przyjaznego środowisku, co dziś jest niezwykle ważne, zarówno dla naszych Gości, jak i Partnerów biznesowych.