Dołącz do
Grup Biznesowych Reo.pl

Ustal warunki zakupu lub sprzedaży zielonej energii

kontakt

Skontaktuj się z nami

Zobacz co zyskujesz i jak działają Grupy biznesowe Reo.pl

Co zyskujesz dołączając do Grup biznesowych Reo.pl?

  • Ustalanie indywidualnych warunków handlowych bezpośrednio między zainteresowanymi stronami: wytwórcami i odbiorcami energii elektrycznej.
  • Bezpieczeństwo ekonomiczne – przewidywalność kosztów / przychodów w średnim i długim okresie czasu.
  • Elastyczność ułożenia relacji między uczestnikami Grupy.
  • Ograniczenie kosztów bilansowania – odbiór nadwyżek i pokrycie niedoborów zielonej energii w ramach Grupy.
  • Pełna obsługa i rozliczenia uczestników Grup przez Reo.pl - prognozowanie zapotrzebowania i wytwarzania energii dzięki innowacyjnym systemom informatycznym, fakturowanie…
  • Wsparcie i dokumentowanie realizacji założeń zrównoważonego rozwoju ESG.
  • Wizerunek firmy przyjaznej środowisku.
  • Możliwość nawiązywania współpracy handlowej między Grupami.
 

Dla kogo są Grupy biznesowe?

Jedną z Grup biznesowych Reo.pl tworzą Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A., „Uzdrowisko Konstancin-Zdrój” S.A., „Uzdrowisko Iwonicz” S.A., „Uzdrowisko Kamień Pomorski” S.A. oraz Farma Wiatrowa Południe Sp. z o.o.

Współpraca w modelu Grupy biznesowej zakłada sprzedaż wytworzonej przez Wytwórcę OZE energii elektrycznej w ramach utworzonej Grupy. Reo.pl sp. z o.o. – spółka specjalizująca się w obrocie energią elektryczną pochodzącą w 100% z odnawialnych źródeł energii, pozostaje stroną kontraktu, która odpowiedzialna jest za jego całościową obsługę, w tym w szczególności za bilansowanie handlowe i rozliczenia. W praktyce działalność Grupy biznesowej opiera się na unikalnej formule rozliczeniowej, gdzie cena za energię elektryczną wyprodukowaną przez wytwórcę zielonej energii i podmiot ją konsumujący, jest ustalana wewnątrz grupy. Na to rozwiązanie zdecydowały się FW Południe Sp. z o.o. oraz wchodzące w skład grupy Uzdrowiska Polskie spółki: Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A., „Uzdrowisko Konstancin-Zdrój” S.A., „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. oraz „Uzdrowisko Kamień Pomorski” S.A.

Grupy biznesowe Reo.pl to rozwiązanie ze wszech miar korzystne. Umożliwia w ramach obowiązujących przepisów na operowanie na własnych zasadach, w sposób maksymalnie dopasowany do bieżących potrzeb.

TERAZ WIESZ, ŻE WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ!

Dołącz do Grupy Biznesowej to proste!

Nasi Doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

tel. + 48 22 548 48 29
QR

Skontaktuj się z nami