Wybór

Podsumowanie

Wybór planu

Dopasuj parametry oferty odpowiadające wymaganiom Twojego biznesu i oblicz korzyści płynące z posiadania wyłącznie zielonej energii elektrycznej.

Pozwól nam doprecyzować ofertę pod konkretne wymagania Twojego biznesu.
Kontakt z konsultantem

W skrócie, stała cena energii w czasie trwania umowy energetycznej z pewnością sprawi, że w czasach podwyżek będziemy płacić mniej. Jeśli zdecydujemy się na cenę zmienną można wykorzystać spadek cen energii, aby zyskać.

W skrócie, stała cena energii w czasie trwania umowy sprzedaży z pewnością sprawi, że w czasach podwyżek będziemy płacić mniej. Jeśli zdecydujemy się na cenę elastyczną, możemy wykorzystać okresowe spadki cen energii.

Punkt Poboru Energii (PPE) wskazuje punkt styku sieci dystrybucyjnej z instalacją Klienta. Miejsce to jest opomiarowane, czyli znajduje się w nim jeden bądź więcej liczników. Numer PPE znajduje się na umowie oraz na każdej fakturze

Czekaj ...

Podsumowanie

Wybierz ofertę odpowiednią dla Twojego biznesu.

Wybór

Podsumowanie
Teraz tyle płacisz
Wybrane
PPE 1
Skutek
Ślad węglowy
Strata
-540.00 zł
/rocznie

Elastyczna

Rekomendowana
Wybrane
PPE 1
Korzyści
Redukcja emisji
Poprawienie wizerunku
Oszczędność
540.00 zł
/rocznie

Stała

Wybrane
PPE 1
Korzyści
Redukcja emisji
Oszczędność
540.00 zł
/rocznie
Wszystkie wartości zilustrowane na wykresie oraz korzyści wynikające z zawarcia kontraktu, bazują na obliczeniach szacunkowych i mają charakter wyłącznie informacyjny, i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Prezentowane informacje nie tworzą zobowiązania do zawarcia umowy ani nie mają mocy prawnie wiążącej bez osobnego, pisemnego porozumienia stron. Ostateczne warunki oraz zakres umowy powinny zostać ustalone w drodze negocjacji między stronami umowy na piśmie.
Nr KRS : 0000953880, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, ;XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Wysokość kapitału; zakładowego: 490 000,00 zł;
NIP: 5213956475, REGON: 521277758