Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Gotarda 9

Jakie zadania czekają na Ciebie?

·       Pozyskiwanie nowych klientów w postaci małych i średnich wytwórców energii elektrycznej w OZE, zainteresowanych aktywnym funkcjonowaniem na rynku detalicznym i dotarciem do odbiorców końcowych energii elektrycznej

·       Pozyskiwanie nowych klientów w postaci małych i średnich odbiorców energii elektrycznej, zainteresowanych zakupem „zielonej” energii elektrycznej oraz optymalizacją własnej produkcji i zużycia energii elektrycznej

·       Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

·       Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań oferowanych przez firmę, w tym w szczególności kontraktów cPPA

·       Realizacja założonych planów sprzedaży

·       Definiowanie potrzeb zgłaszanych przez klientów i dbanie o ich satysfakcję

·       Doskonalenie i rozwijanie oferowanych przez firmę usług w oparciu o potrzeby klientów

·       Aktywny udział w kreowaniu nowych produktów i współtworzenie rozwiązań zgodnie z trendami

·       Negocjacje handlowe i opieka nad klientem w procesie sprzedaży

·       Budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy

·       Bieżące raportowanie działań handlowych

Jakie są nasze oczekiwania?

•      Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

•      Doświadczenie w sprzedaży usług związanych z nośnikami energii (energia elektryczna, ciepło, gaz) lub

•      Doświadczenie w sprzedaży usług z innego sektora (np. sektora nowoczesnych technologii, sektora telekomunikacyjnego, e-commerce) poparte sukcesami

•      Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych dla większego grona osób

•      Gotowość do podróży służbowych

•      Czynne prawo jazdy kat. B

Jakie korzyści oferujemy?

•      Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

•      Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE

•      Wspierającą kulturę pracy

•      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

•      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•      Dofinansowanie w 80% do pakietu prywatnej opieki medycznej

•      Zajęcia jogi

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MCX sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”